» » Водій Chevrolet Corvette Z06 розбив свій автомобіль на Нюрбургринзі.

Новини

Водій Chevrolet Corvette Z06 розбив свій автомобіль на Нюрбургринзі.

Водій Chevrolet Corvette Z06 розбив свій автомобіль на Нюрбургринзі.


 Водій Chevrolet Corvette Z06, який приїхав на Нюрбургринг, щоб спробувати власні сили, не впорався з керуванням і врізався у бар'єр, повідомляє видання Motor1. Літо ще не завершилося, а це означає, що Нюрбургринг відкритий для всіх охочих спробувати свої сили на німецькому треку. Аварії на треку не рідкість, тим паче, серед непрофесійних водіїв, і це відео, ще раз доводить, що ніколи не варто недооцінювати жодного поворота на Нюрбургринзі, та і взагалі на будь-якому треку.

 Заходячи в правий поворот, водій Chevrolet Corvette Z06 тримає гарну траєкторію, але раптово автомобіль втрачає контроль, в результаті чого врізається у бар'єр. Судячи з поведінки автомобіля, ймовірно, водій вимкнув електронний контроль стійкості (ESC). Звісно, вимкнення ESC не обов'язково означає аварію, але водій повинен чітко розуміти всі ризики і бути дійсно досвідченим пілотом.

 На щастя, водій і його подруга не отримали серйозних ушкоджень внаслідок удару, оскільки пара залишалася на треку поруч з розбитим автомобілем.


Теги Chevrolet

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: