» » Продажі електромобілів та гібридів в Європі перевищили 1 млн.

Новини

Продажі електромобілів та гібридів в Європі перевищили 1 млн.

Продажі електромобілів та гібридів в Європі перевищили 1 млн.


 Кількість проданих електромобілів та гібридів на території Європи перевищила позначку в 1 мільйон, повідомляє видання InsideEVs. Європейський ринок дещо обігнав американський, де за підсумками липня продано трохи більше 900.000 електромобілів. До слова, китайський ринок подолав позначку в 1 млн ще в 2017 році.

 Продажі зростають на більшості ринків у пристойних темпах. Протягом першої половини 2018 року в Європі було продано близько 195 тисяч (легкових та легких комерційних автомобілів), що на 42% більше, ніж рік тому. Очікується, що в другій половині року продажі зростуть до понад 200.000.

 Середня частка ринку електромобілів в Європі становить приблизно 2% (у червні - 2.2%). Загальний обсяг продажів електромобілів трохи вищий, ніж гібридів (від 51% до 49%). До кінця цього року очікується, що в Європі буде продано понад 1.350.000 електромобілів та гібридних автомобілів.

 З точки зору країн, Норвегія та Німеччина є найбільшими ринками, випередивши Велику Британію та Францію. Німеччина, найімовірніше, в найближчий час зможе обійти Норвегію.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: