» » Ferrari 488 Pista Spider дебютував на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч.

Новини

Ferrari 488 Pista Spider дебютував на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч.

Ferrari 488 Pista Spider дебютував на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч.


 Компанія Ferrari представила на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч Ferrari 488 Pista Spider, повідомляє видання Carscoops. Як і 488 Pista, Pista Spider оснащений 3.9-літровим твін-турбо V8, який видає 720 кінських сил 711 к.с. і 770 Нм крутного моменту. Розгін Pista Spider до сотні займає ті ж самі 2.8 секунди, а його максимальна швидкість становить 340 км/год.

 Ferrari 488 Pista Spider важить 1377 кілограм, що приблизно на 91 кг більше, ніж версія в кузові купе. Клієнти 488 Pista Spider матимуть змогу вибирати диски з вуглецевого волокна, щоб компенсувати частину збільшення ваги автомобіля. Також пропонуються менш дорогі 20-дюймові легкосплавні диски з діамантовим напиленням.
 Подібно до 488 Pista, 488 Pista Spider має численні аеродинамічні елементи з 488 GTB. Автомобіль отримав перероблену передню частину з більшим спліттером та капотом, який має величезний отвір для проходження повітря. Також Pista Spider отримав нові бокові спідниці, спеціальний декоративний ремінець, задній дифузор з вуглецевого волокна та вихлопні труби, які виглядають гарячими, як пекло.

 Компанія Ferrari не оголосила вартість новинка, також невідомо, чи буде тираж автомобіля обмеженим.
Теги Ferrari

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: