» » Ілон Маск: Tesla залишиться публічною компанією.

Новини

Ілон Маск: Tesla залишиться публічною компанією.

Ілон Маск: Tesla залишиться публічною компанією.


 Виконавчий директор Tesla Ілон Маск оголосив, що компанія залишиться публічною, про це він повідомив на засіданні ради директорів, вони погодилися з рішенням Маска, йдеться в блозі компанії.

 У блозі, Маск розповів, що проводив консультації з інвестиційними компаніями Silver Lake, Goldman Sachs і Morgan Stanley, а також з великими і маленькими інвесторами, в результаті чого було прийняте рішення залишити компанію публічною.

 У серпні Ілон Маск повідомив про плани викупити всі акції Tesla з біржі по $420 за акцію. Це викликало неабиякий ажіотаж на фоні якого, акції компанії спочатку здорожчали, а потім різко знецінилися. Крім того, заявою Маска про можливу приватизацію зацікавилася Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC), а деякі акціонери подали до суду на Ілона Маска і компанію Tesla звинуватили їх у маніпулюванні цінами на акції.Залишаючись публічною

Ілон Маск · 24 серпня 2018 року


 "Раніше цього місяця я оголосив, що розглядаю питання про те, щоб зробити Tesla приватною. У рамках цього процесу важливо було зрозуміти, чи наші поточні інвестори вважають, що це буде хорошим стратегічним кроком і чи хотіли б вони брати участь у приватній Tesla.

 Наші інвестори для мене дуже важливі. Майже всі з нами з моменту, коли ми вийшли на біржу в 2010 році, коли у нас не було автомобілів у виробництві, але було лише бачення того, чим ми хочемо бути. Вони рішуче вірять у нашу місію, спрямовану на просування стабільної енергетики та наш успіх.

 Я працював із Silver Lake, Goldman Sachs and Morgan Stanley, які мають досвід світового рівня у цих питаннях, щоб розглянути багато факторів, які гратимуть роль в тому, щоб зробити Tesla приватною, і обробити всі вхідні відсотки, які ми отримали від інвесторів, щоб дофінансувати угоду та закрити її. Я також провів значний час, слухаючи поточних акціонерів, великих та малих, щоб зрозуміти, що, на їх думку, буде краще для Tesla в довгострокових перспективах.

 Базуючись на всіх дискусіях, що відбулися протягом останніх двох тижнів, та ретельному розгляді того, що найкраще для компанії, я чітко розумію кілька речей:

· З огляду на отримані відгуки, очевидно, що більшість існуючих акціонерів Tesla вважають, що нам краще бути публічною компанією. Крім того, ряд інституційних акціонерів пояснили, що вони мають проблеми з внутрішньою відповідністю, які обмежують їх у тому, скільки вони можуть інвестувати в приватну компанію. Для більшості роздрібних інвесторів також немає перевіреного шляху, щоб володіти акціями приватної компанії. Хоча більшість акціонерів, про яких я говорив, сказали, що вони залишиться з Tesla, навіть якщо ми станемо приватною компанією, однак їх настрій можна було описати кількома словами "будь ласка, не роби цього".

· Я знав, що процес переходу в приватну буде складним, але зрозуміло, що це займе значно більше часу і сил, ніж передбачалося спочатку. Це проблема, тому що ми абсолютно повинні зосередитися на тому, щоб збільшити виробництво Model 3 і стати прибутковою компанією. Ми не зможемо досягти своєї мети по просуванню стабільної енергії, якщо ми не матимемо фінансової стійкості.

· Тим не менш, моя віра в те, що існує більш ніж достатнє фінансування, щоб зробити Tesla приватною, була посилена під час цього процесу.

 Після розгляду всіх цих факторів, я зустрівся з радою директорів Tesla вчора і дав їм знати, що я вважаю, що найкращий шлях для Tesla - залишатися публічним. Рада зазначила, що вона погодується.

 Рухаючись вперед, ми будемо продовжувати зосереджуватись на тому, що найбільш важливо: створення продуктів, які люблять люди, і які змінюють спільне майбутнє життя на Землі. Ми показали, що ми можемо робити великі енергозберігаючі продукти, і тепер нам потрібно показати, що ми можемо стати вигідними. З усім прогресом, якого ми досягли з Model 3, ми в змозі зробити це, і це те, до чого команда і я маємо намір докласти всі наші зусилля.

 Дякуємо всім нашим інвесторам, клієнтам та працівникам за підтримку, яку ви надали нашій компанії. Я неймовірно радий продовжувати очолювати Tesla як публічну компанію. Це велика честь для мене."
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: