» » Ford відкликає понад 50 тисяч зарядних кабелів через можливе займання.

Новини

Ford відкликає понад 50 тисяч зарядних кабелів через можливе займання.

Ford відкликає понад 50 тисяч зарядних кабелів через можливе займання.


 Компанія Ford відкличе понад 50.000 зарядних кабелів, якими комплектуються електромобілі Focus Electric EV, Fusion Energi та C-Max Energi, повідомляє видання Carscoops. Під відкликання потрапляють кабелі електромобілів Focus Electric EV, які були випущені у період з 15 вересня 2011 по 14 березня 2015 року, Fusion Energy, які були виготовлені в Мексиці з 4 вересня 2012 року по 5 березня 2015 року та Ford C-Max Energi, які зійшли з конвеєра у період з 13 квітня 2012 року по 14 березня 2015 року. 49.197 електромобілів знаходяться на території США, решта 1327 знаходяться в Канаді.

 За словами представників Ford, 120 В зарядний кабель може нагрівати розетку, якщо вона зношена, пошкоджена або розташована не на виділеному ланцюгу живлення. В результаті перегріву розетки, може виникнути небезпека пожежі. У Ford стверджують, що отримали кілька повідомлень про пожежі від клієнтів, однак скільки саме було звернень, представники компанії не уточнили.

 Щоб вирішити проблему, дилери Ford замінять проблемні кабелі на нові, які містять термістор, який може визначити нагрів, якщо розетка нагріється, то процес зарядки буде припинений до охолодження. Щоб отримати новий кабель безкоштовно, власники транспортних засобів повинні звернутися до свого місцевого дилера Ford.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: