» » Lamborghini Aventador SVJ дебютував на фестивалі Monterey Car Week.

Новини

Lamborghini Aventador SVJ дебютував на фестивалі Monterey Car Week.

Lamborghini Aventador SVJ дебютував на фестивалі Monterey Car Week.


 Компанія Lamborghini в рамках фестивалю Monterey Car Week представила Lamborghini Aventador SVJ, повідомляє видання Carscoops. Під капотом автомобіля розташувався 6.5-літровий атмосферний V12, який видає 770 кінських сил і 720 Нм крутного моменту (що було відомо раніше, однак не було офіційно підтверджено чи спростовано). Розгін до сотні у SVJ займає 2.8 секунди, до 200 км/год - 8.6 секунди, а максимальна швидкість становить 350 км/год.

 Lamborghini оснастив Aventador SVJ активними аеродинамічними елементами Aerodinamica Lamborghini Attiva (ALA), яка здатна збільшити притискну силу на 40% та генерувати до 490 км/год притискної сили на максимальній швидкості.
 Окрім активних аеродинамічних елементів, SVJ отримав інші зміни, які прикрашають зовнішній вигляд автомобіля. Наприклад, SVJ отримав новий дах з вуглецевого волокна і задню кришку, яка приховує більшу частину відсіку двигуна. Крім того, Lamborghini застосував новий сплітер на передній панелі, бокові спідниці та встановив комплект спеціальних дисків.

 Виробництво Lamborghini Aventador SVJ буде обмежене 900 одиницями, вартість одного екземпляру починатиметься з $517.700.
Теги Lamborghini

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: