» » Jaguar Land Rover відкриє центр ремонту та реставрації класичних автомобілів в США.

Новини

Jaguar Land Rover відкриє центр ремонту та реставрації класичних автомобілів в США.

Jaguar Land Rover відкриє центр ремонту та реставрації класичних автомобілів в США.


 Jaguar Land Rover відкриє перший в Північній Америці центр ремонту та реставрації класичних автомобілів, який побудують в Саванні, штат Джорджія, повідомляє видання Motor1. Також центр буде продавати та обслуговувати класичні автомобілі JLR. Відкриття центру заплановане на літо 2019 року.

 На майданчику буде побудований цехи, які забезпечить повний комплекс послуг з виготовлення запчастин для транспортних засобів, які зняли з конвеєра, включаючи перевірки та реставрацію транспортних засобів. Також буде спеціально розроблений виставковий зал, з якого Jaguar Land Rover буде продавати цілий ряд класичних автомобілів. Понад 75 чоловік будуть працювати повний робочий день на ділянці площею в майже 7000 квадратних метрів.

 Саванна була обрана не випадково, зокрема через транспортні зв'язки, місто розташоване неподалік від аеропорту, а також там є порт, який є найбільшим контейнерним терміналом в Північній Америці.

 "Створення спеціального об'єкта в США - одному з найбільших ринків для ентузіастів класичних автомобілів - є важливим та захоплюючим кроком для Jaguar Land Rover Classic", - заявив директор компанії JLR Classic Тім Ханніг.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: