» » Skoda опублікувала тизери кросовера Kodiaq RS, який дебютує на Паризькому автосалоні в жовтні.

Новини

Skoda опублікувала тизери кросовера Kodiaq RS, який дебютує на Паризькому автосалоні в жовтні.

Skoda опублікувала тизери кросовера Kodiaq RS, який дебютує на Паризькому автосалоні в жовтні.


 Компанія Skoda опублікувала тизери кросовера Kodiaq RS, який дебютує в рамках Паризького автосалону на початку жовтня, повідомляє видання Motor1. Як ви, напевно, знаєте, що саме перший Skoda позашляховик, який має значок "RS", буде публічно відкритий на Паризькому автосалоні на початку жовтня.

 Шильдик RS розташується не тільки на передній решітці, але і в інших місцях, щоб ще більше підкреслити, що це не звичайний Kodiaq. За словами Skoda, "RS" символізує "спортивність і силу сім'ї, а літера "v", яка розташована попереду на червоному фоні - перемогу.
 Kodiaq RS буде пропонуватися у п'яти або семимісному виконанні, цікаво, що семимісна версія стала найшвидшим кросовером такого роду на Нюрбургринзі, Kodiaq RS за кермом якого була Сабіна Шмітц подолав коло за 9 хвилин 29.84 секунди.

 Під капотом автомобіля встановлений 2.0-літровий BiTDI, який видає 240 кінських сил і 500 Нм моменту, який також встановлюється під капотом Volkswagen Tiguan і Passat. Завдяки стандартному повному приводу, новий Kodiaq RS стане найпотужнішою виробничою моделлю Skoda, яка буде обладнана дизельним двигуном
Теги Skoda

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: