» » Компанія Opel опублікувала зображення концепту Opel GT X Experimental.

Новини

Компанія Opel опублікувала зображення концепту Opel GT X Experimental.

Компанія Opel опублікувала зображення концепту Opel GT X Experimental.


 Компанія Opel опублікувала зображення концепту Opel GT X Experimental, який дає уявлення про те, як будуть виглядати майбутні автомобілі Opel/Vauxhall, повідомляє видання Motor1. Нагадаємо, що раніше в цьому місяці компанія вже публікувала тизер, на якому показувала цей самий концепт, тоді виконавчий директор Opel Міхаель Лошеллер показав лише його передню частину.

 Концепт побудований на легкій архітектурі, однак детальнішої інформації про платформу не розкривають. З технічних характеристик відомо, що концепт оснащений електричною силовою установкою, потужність якої також не називається, яка живиться від 50 кВт·год блоку літій-іонних батарей. Заряд батарей виконується за допомогою індуктивного зарядного пристрою.
 Opel з гордістю повідомляє, що GT X Experimental "не прикидається, що пропонує повне автономне управління", тим не менш, концепт оснащений системою автономного управління 3-го рівня.

 Концепт також представляє уявлення про новий дизайн для передньої і задньої частин майбутніх моделей Opel/Vauxhall. Кросовер має сміливий новий дизайн з трохи непрозорою решіткою, яка поєднується з світлодіодною матричною оптикою. Далі нижче, видно трикутний акцент під логотипом Opel/Vauxhall, виступаючий елемент відбивається на капоті, а від нього до лобового скла йде центральна лінія.
 Салон концепту виконаний в мінімалістичному стилі, вся інформація буде виводитися на цифрову панель приладів, з боків якої знаходяться ще два екрани, на них буде виводиться зображення з зовнішніх камер.
Теги Opel Vauxhall

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: