» » Компанія Bugatti опублікувала черговий тизер гіперкара Divo.

Новини

Компанія Bugatti опублікувала черговий тизер гіперкара Divo.

Компанія Bugatti опублікувала черговий тизер гіперкара Divo.


 Компанія Bugatti опублікувала новий тизер гіперкара Bugatti Divo, який цього тижня дебютує на Конкурсі елегантності в американському Пеббл-Біч, повідомляє видання Carscoops. В останньому тизері, який був опублікований на сторінці Bugatti у Facebook, компанія зосереджує нашу увагу не на зовнішньому виді автомобіля, а на звуках, які видає W16 від Bugatti Chiron, проте звучить він не так, як на Chiron.

 Незважаючи на те, що гіперкар готовий до прем'єри його зовнішній вигляд і досі залишається загадкою. За межами компанії, лише кілька багатих клієнтів, які оформили попередні замовлення знають, як він виглядає, тоді як ніхто не може сказати, чи піддався двигун від Chiron будь-яким змінам в плані потужності.

 8.0-літровий W16 з чотирма турбонагнітачами, який встановлений під капотом Chiron, видає 1500 кінських сил і 1600 Нм крутного моменту. З цим двигуном Chiron розганяється до сотні за 2.4 секунди, а його максимальна швидкість становить 420 км/год. Відомо, що максимальна швидкість Divo буде знижена з 420 до 385 км/год.

 Виробництво Bugatti Chiron обмежене 500 одиницями, в свою чергу Divo буде ще більш ексклюзивним, всього компанія Bugatti побудує 40 екземплярів, ймовірно, більшість з них вже розпродана за попередніми замовленнями. Вартість одного гіперкара оцінюється у €5 млн без врахування податків.

 Bugatti Divo названий на честь французького пілота Альберта Діво, який в 1920-х двічі виграв гонку Targo Florio на автомобілі Bugatti.

Теги Bugatti

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: