» » Porsche 718 Cayman GT4 та Boxster Spyder засвітилися під час дорожніх тестів.

Новини

Porsche 718 Cayman GT4 та Boxster Spyder засвітилися під час дорожніх тестів.

Porsche 718 Cayman GT4 та Boxster Spyder засвітилися під час дорожніх тестів.
Porsche 718 Cayman GT4 (ліворуч) та Boxster Spyder (праворуч)

 Porsche 718 Cayman GT4 та Boxster Spyder були помічені під час проходження фінальних тестів на дорогах загального користування, повідомляє видання Motor1. Обидва автомобілі позбулися камуфляжу, хоча з фото видно, що вихлопна система обох автомобілів буде відрізнятися між тим, що є зараз і тим, що буде під час дебюту. Не виключається, що обидва автомобілі можуть дебютувати одночасно.

 З двох автомобілів Cayman GT4 виглядає трохи агресивніше, завдяки масивному задньому спойлеру, в свою чергу Boxster Spyder також дуже цікавий тим, що новий тканинний дах включає в себе пару підпірних опор. З очевидних причин, Boxster Spyder не отримав задній спойлер, як у Cayman GT4, замість цього, він має тонкий ліп-спойлер, який робить його трохи більш агресивним, ніж задня частина у Boxster GTS.


Porsche 718 Cayman GT4

 Окрім спільного використання чорної фарби та коліс, два автомобілі, як очікується, матимуть такий же атмосферний 6-циліндровий опозитний двигун, який буде адаптований з 911 GT3. Під словом "адаптований" мається на увазі, що потужність двигуна буде зменшена, оскільки Porsche, безсумнівно, не встановить на обидва автомобілі 500-сильний двигун з 911. Цю проблему може вирішити випуск 4.0-літрового агрегату, який би перевершував позначку в 400 кінських сил, чого буде достатньо, щоб відрізняти автомобілі від 365-сильних моделей GTS.
Теги Porsche

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: