» » Ілон Маск розповів, коли Tesla випустить електромобіль за 25 тисяч доларів.

Новини

Ілон Маск розповів, коли Tesla випустить електромобіль за 25 тисяч доларів.

Ілон Маск розповів, коли Tesla випустить електромобіль за 25 тисяч доларів.


 В інтерв'ю техноблогеру Маркесу Браунлі Ілон Маск розповів, коли компанія Tesla може створити електромобіль, який буде коштувати не більше $25.000, повідомляє видання Carscoops. Під час інтерв'ю, Маск стверджував, що будівництво такого автомобіля вимагатиме від компанії досягнення низки технічних досягнень і це може відбутися вже у найближчі три роки.

 Вперше Маск розповів про потенційну новинку в червні, стверджуючи, що компактний автомобіль може стати на конвеєр протягом наступних п'яти років. На даний момент, найдешевшим електромобілем Tesla є Model 3, базова ціна якого заявлена на рівні $35.000, однак придбати його за ці гроші й досі не можна. Мінімальна вартість Model 3 в США становить в районі $50.000, і це навряд чи може змінитися незабаром.

 Кілька місяців тому в доповіді групи німецьких інженерів було висловлено припущення, що для виробництво Model 3 обходиться у приблизно $28.000, з яких приблизно $10.000 доларів - це витрати на оплату праці та виробничі витрати, а решта йде на матеріали. Якщо Tesla хоче побудувати електромобіль, який би в базі коштував $25.000 доларів і при цьому заробляти на ньому, то компанії доведеться скоротити витрати, які пов'язані з виробництвом до $20.000.

 Незважаючи на те, що такий автомобіль на даний момент здається досить надуманим, треба поважати мету Ілона Маска - зробити електромобілі більш доступними.


Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: