» » Компанія Volkswagen закликала встановлювати систему AEB на комерційному транспорті.

Новини

Компанія Volkswagen закликала встановлювати систему AEB на комерційному транспорті.

Компанія Volkswagen закликала встановлювати систему AEB на комерційному транспорті.


 Компанія Volkswagen закликала інших виробників фургонів встановлювати систему автономного екстреного гальмування (AEB) на своїх комерційних транспортних засобах, повідомляє видання Motor1.

 Система AEB застосовує гальма без будь-якої дії зі сторони водії, якщо бортові датчики виявляють перешкоду. Система призначена для запобігання аваріям, які трапляються на низьких швидкостях, таким як міські удари, через відволікання водіїв, але вона також може запобігти (або принаймні, зменшити наслідки) зіткнень на високих швидкостях.

 Організація досліджень і випробувань страхової промисловості Thatcham Research назвала цю технологію "найімовірніше найважливішим розвитком безпеки автомобілів від часів створення ременів безпеки".

 За даними Volkswagen, встановлення системи на всіх комерційних автомобілях у Великій Британії може запобігти 2500 аварій і рятувати близько 350 життів щороку. Також компанія стверджує, що на ринку легкових автомобілів ця технологія може зменшити кількість нещасних випадків на 38% і зберегти 1000 життів у наступному десятилітті.
Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: