» » Жінка перетворила тест-драйв BMW X1 у краш-тест.

Новини

Жінка перетворила тест-драйв BMW X1 у краш-тест.

Жінка перетворила тест-драйв BMW X1 у краш-тест.


 Тест-драйв автомобіля у дилера є важливим аспектом при придбанні новенького авто, щоб переконатися, що він відповідає всім нашим очікуванням та вимогам. Для більшості з нас, це досвід, який ми будемо пам'ятати все життя. Однак, жінка, яка була зацікавлена в придбанні BMW X1, також запам'ятає свій тест-драйв на все життя, проте з трохи іншої причини, повідомляє видання Motor1.

 Після тест-драйву потенційний покупець повернулася на автостоянку дилера, який знаходиться Гуанчжоу, КНР. Саме в той момент, щось пішло не так, точніше зовсім не так, як мабуть очікувала водій BMW. Причина проста і банальна, жінка натиснула не на педаль гальма, а на акселератор і тому перетворила тест-драйв у краш-тест.

 Ви думаєте, що це кінець історії, але ж ні. Після того, як автомобіль на секунду застряг після першого удару, водій, найімовірніше, так і не зняла ногу з акселератора, тому автомобіль провів ще і краш-тест стійки, який закінчився краш-тестом стіни, що нарешті спинило кросовер.

 На щастя, водій і менеджер дилерського центру, як і працівники цього ж центру, які в той момент були в будівлі, не постраждали. Відомо, що водій погодилася взяти повну відповідальність на себе, в той час, як страхова компанія дилера оцінює загальні збитки, які були нанесені автомобілю та будівлі.


Теги BMW

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: