» » Компанія Tesla може легко вийти на 8000 одиниць Model 3.

Новини

Компанія Tesla може легко вийти на 8000 одиниць Model 3.

Компанія Tesla може легко вийти на 8000 одиниць Model 3.


 Кількість електромобілів, які сходять з конвеєру Tesla продовжує зростати, навіть якщо не враховувати останні гучні заяви щодо приватизації компанії та подальші проблеми, які ці заяви викликали, вважає аналітик Evercore ISI Джордж Галлієс, який нещодавно відвідав завод Tesla, повідомляє видання InsideEVs. Додамо, що після заяви Ілона Маска про можливу приватизацію Tesla, на нього особисто та компанію було подано кілька позовів до суду, також цим рішенням зацікавилася Комісія з цінних паперів і бірж США, яка направила в компанію запит, однак невідомо, які саме дані цікавлять регулятора.

 "Tesla добре виглядає на шляху до постійного щотижневого виробництва від 5000 до 6000 одиниць на тиждень. "Ми поступово позитивно ставимось до Tesla після нашого візиту. Ми впевнені у їх виробництві. Ми не бачили нічого, щоб припустити, що Model 3 не може досягати 6000 одиниць на тиждень, і 7000 чи 8000 з дуже невеликими додатковими капіталовкладеннями", - розповів Галлієс.

 Нагадаємо, що компанія Tesla вийшла на рівень виробництва 5000 Model 3 на тиждень в останній тиждень червня, що стимулювало короткочасний сплеск цін на акції компанії на біржі NASDAQ. Виробнича мета Tesla Model 3 на 2019 рік - 10.000 одиниць на тиждень, що дорівнюватиме 520 тисячам Model 3 на рік.
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: