» » Компанія Automobili Pininfarina опублікувала зображення інтер'єру гіперкара PF0.

Новини

Компанія Automobili Pininfarina опублікувала зображення інтер'єру гіперкара PF0.

Компанія Automobili Pininfarina опублікувала зображення інтер'єру гіперкара PF0.


 Компанія Automobili Pininfarina опублікувала тизерні зображення інтер'єру гіперкара PF0, перед ексклюзивною прем'єрою для потенційних покупців, яка відбудеться на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч, повідомляє видання Carscoops. Крім того, представники компанії підтвердили, що публічний дебют автомобіля пройде на Женевському автосалоні в 2019 році.

 Керівник дизайнерського відділу, який створює дизайн гіперкара Лука Боргоньо розповів, що розробка знаходиться на завершальному етапі. В Pininfarina кажуть, що при створенні дизайну надихалися іншими автомобілями, які були створенні дизайнерським будинком, включаючи Cisitalia, Modulo і Sintesi.
 "Наша мета з зовнішнім виглядом PF0 полягає у розробці вічної краси в кожному аспекті, а інтер'єр є однаково важливим. Конструктивні цінності Pininfarina елегантності та простоти представляють нам фантастичну можливість виділитися з дизайну найсучасніших спорткарів і гіперкарів ", - заявив Боргоньо.

 Зображення, які були опубліковані компанією, підтверджують, що автомобіль матиме спортивний, двомісний дизайн. Замість того, щоб оснащувати гіперкар традиційними приладами та окремим інформаційно-розважальним дисплеєм, гіперкар Pininfarina PF0 отримає центральний дисплей, який буде розташований безпосередньо за кермом, а також два інші екрани з обох сторін для відображення інших функцій автомобіля.
Теги Pininfarina

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: