» » Власники приблизно 20.000 BMW в Південній Кореї не зможуть користуватися автомобілями.

Новини

Власники приблизно 20.000 BMW в Південній Кореї не зможуть користуватися автомобілями.

Власники приблизно 20.000 BMW в Південній Кореї не зможуть користуватися автомобілями.


 Міністерство транспорту Південної Кореї заборонило власникам приблизно 20.000 автомобілів BMW пересуватися дорогами загального користування через можливе займання двигуна, повідомляє видання Carscoops. Ця заборона введена на фоні займання 27 автомобілів з січня по липень поточного року на території країни.

 В липні BMW оголосила про відкликання в Південній Кореї 106.000 дизельних BMW, які теж можуть спалахнути в будь-який момент, минулого тижня компанія оголосила про відкликання 324 тисяч дизельних BMW на території Європи з тієї ж причини.

 Нова заборона уряду впливає на близько 20.000 автомобілів BMW, які раніше потрапили від відкликання, але ще не були перевірені чи відремонтовані дилером.

 "Я прошу власників автомобілів BMW, які підлягають відкликанню, активно співпрацювати, щоб запобігти великим аваріям, незважаючи на ваші незручності", - заявила міністр транспорту Кім Хьон-Мі.

 Хьон-Мі додала, що власники вищезгаданих автомобілів можуть керувати ними тільки у випадку, якщо знадобиться приїхати в дилерський центр для проведення перевірки, оскільки заборона призначена для більш швидкої перевірки безпеки, а не для покарання власників.
Теги BMW

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: