» » Руперт Штадлер продовжує залишиться у в'язниці.

Новини

Руперт Штадлер продовжує залишиться у в'язниці.

Руперт Штадлер продовжує залишиться у в'язниці.


 Затриманий виконавчий директор компанії Audi Руперт Штадлер продовжує залишиться у в'язниці після того, як апеляція його адвокатів була відхилена, повідомляє видання Motor1.

 Нагадаємо, що Штадлера було заарештовано 18 червня за обвинуваченням у приховуванні доказів у справі "дизельгейту", шахрайстві та рекламі, яка містить завідомо неправдиві дані. Згодом з'явилася інформація, що Штадлера тимчасово відсторонили від виконання обов'язків CEO компанії, а т.в.о. CEO Audi було призначено Брама Шота. Крім того, стало відомо, що директор із закупівлі BMW Маркус Дюсманн може очолити Audi з 1 січня 2019 року.

 Штадлер в даний час знаходиться у в'язниці в Аугсбурзі, на півдні Німеччини. Незважаючи на наполегливість Volkswagen та Audi про те, що топ-менеджери, включаючи Штадлера, не були в курсі будь-якої непристойної гри. Суд стверджує, що Штадлер володіє інформацією про маніпуляції рівнями шкідливих викидів завдяки шахрайському програмному забезпеченню, і він дозволив продавати автомобілі з цим ПЗ.
Теги Audi

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: