» » Першим самостійним автомобілем бренду Cupra стане крос-купе, яке дебютує наступного року.

Новини

Першим самостійним автомобілем бренду Cupra стане крос-купе, яке дебютує наступного року.

Першим самостійним автомобілем бренду Cupra стане крос-купе, яке дебютує наступного року.


 Першим автомобілем, який буде розроблений і побудований для бренду Cupra стане крос-купе, яке дебютує в наступному році, повідомляє видання Autocar з посиланням на дизайн-директора бренду Алехандро Месонеро-Романоса.

 Першим автомобілем, який отримав шильдик Cupra, став кросовер Ateca, який був побудований на базі кросовера SEAT Ateca, однак тепер бренд Cupra планує представити автомобіль власної розробки.

 "Розвивати новий бренд потрібно поступово. Коли ми вирішили виділити Cupra в окремий бренд, то було два шляхи: зачекати коли з'явиться 100% модель, народжена під новим брендом, або відразу почати робити невеликі кроки. Це те, що ми зробили з Cupra Ateca. Це був перший крок", - заявив Алехандро Месонеро-Романос.

 Месонереро-Романос зазначив, що нова модель, яка буде продаватися в 2020 році, розробляється виключно для Cupra, окремою командою дизайнерів та інженерів та додав: "З самого початку це було пов'язано з ДНК Cupra. Це не означає, що Cupra Ateca - це не Cupra. Але для моєї команди та інженерів, наступний автомобіль народиться з 100% філософією Cupra. Це Cupra. Вона буде мати свою ідентичність."
Теги Cupra SEAT

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: