» » 99% китайських "вбивць Tesla" загинуть самі.

Новини

99% китайських "вбивць Tesla" загинуть самі.

99% китайських "вбивць Tesla" загинуть самі.


 Китайська інвестиційна компанія NIO Capital стверджує, що лише 1% китайських стартапів, які орієнтовані на випуск електромобілів, зможуть зробити це в довгостроковій перспективі, повідомляє видання Carscoops. В NIO Capital стверджують, що подібні стартапи мають величезні витрати, пов'язані зі створенням компанії та електричного електричного автомобіля з нуля, тому 99% подібних стартапів, які часто називаються "вбивцями Tesla", просто загинуть.

 Керуючий партнер NIO Capital Іан Чжу виявився песимістичним щодо всіх так званих "вбивць Tesla", які родом з Китаю.

 "Це дуже складна система, яка потребує великих інвестицій, і велика група людей зможе побудувати автомобіль з нуля. Таким чином, рівень виживання всіх цих EV-стартапів буде дуже низьким", - заявив Чжу.

 Більше половини світових продажів електромобілів припадають на Китай тому не дивно, що місцеві підприємці намагаються зробити свій внесок у галузь. Конкуренція буде посилюватися в найближчі роки після рішення країни дозволити іноземним автовиробникам повною мірою володіти своїми місцевими підприємствами, заохочуючи такі компанії, як BMW і Tesla активізувати свою діяльність в Китаї.

 Однак торгівельна війна між Сполученими Штатами Америки та Китаєм зробить речі складнішими, ніж вони мають бути. За словами Чжу, торгівельна війна є перешкодою для розвитку світової економіки та технологій.

 "Якщо вона продовжуватиметься або загострюватиметься, це призведе до затримки комерціалізації інтелектуальних електромобілів, а також сповільнення глобальних зусиль щодо підвищення безпеки та ефективності руху", - додав Чжу.
Теги NIO

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: