» » Суверенний фонд капіталу Саудівської Аравії може допомогти Ілону Маску перетворити Tesla в приватну компанію.

Новини

Суверенний фонд капіталу Саудівської Аравії може допомогти Ілону Маску перетворити Tesla в приватну компанію.

Суверенний фонд капіталу Саудівської Аравії може допомогти Ілону Маску перетворити Tesla в приватну компанію.


 Суверенний фонд капіталу Саудівської Аравії зацікавлений в інвестуванні в компанію Tesla, щоб викупити її акції та перетворити компанію в приватну, про що нещодавно говорив Ілон Маск, повідомляє видання Carscoops.

 Фонд вже має 5% акцій Tesla і може збільшити свою частку шляхом інвестицій, якщо буде досягнуте відповідне рішення, а також якщо перетворення компанії в приватну буде схвалене радою директорів Tesla. Сума потенційної угоди з придбання акції Tesla оцінюється в щонайменше $82 млрд.

 За інформацією, яка була опублікована в блозі компанії Tesla, переговори з представниками Суверенного фонду капіталу Саудівської Аравії проводилися протягом двох років. Крім того, Маск зазначає, що вони зустрічалися ще кілька разів протягом року, і у менеджерів з Саудівської Аравії є більш ніж достатньо капіталу, щоб здійснити угоду, яка повинна відбутися і є лише питанням часу.

 Раніше стало відомо, що як мінімум, два інвестори подали до суду на Маска і компанію Tesla і звинувачують їх у маніпуляції з цінами на акції. Крім того, Маск заявив, що він все ще сподівається мати близько 20% Tesla після будь-якої угоди з їх придбання і що він сподівається, що всі акціонери, які інвестували в компанію, залишиться акціонерами приватної компанії.
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: