» » В Мережі з'явилися фото BMW Z4 без камуфляжу.

Новини

В Мережі з'явилися фото BMW Z4 без камуфляжу.

В Мережі з'явилися фото BMW Z4 без камуфляжу.


 Нове покоління BMW Z4 буде офіційно представлене 23 серпня, однак користувач Instagram під ніком liucunyi виклав в Мережу фото новинки без камуфляжу, повідомляє видання Motor1. Хоча якість зображень і не найкраща, тим не менш вони дають можливість ознайомитися із зовнішнім видом новинки.

 Остаточний дизайн Z4 не зовсім збігається з дизайном концепту, який мав дещо іншу головну оптику та більш агресивний передній бампер. Також у автомобіля не такий капот, а бічні дзеркала значно більші, ніж у концепту.


Концепт BMW Z4

 На даний момент технічні характеристики є таємницею, але, як повідомляється базова версія автомобіля буде доступна з 2.0-літровим 4-циліндровим двигуном, а більш потужна отримає 3.0-літрову рядну "шістку". Потужність 2.0-літрового двигуна невідома, тоді як за чутками, 3.0-літрова "шістка" видаватиме 382 кінські сили у версії для американського ринку і лише 335 кінських сил у версії для європейського ринку. Така різниця між потужністю пов'язана із нормами шкідливих викидів, які діють в ЄС, що змушує BMW встановити фільтр для твердих часток і внести інші зміни. За чутками, в обох випадках крутний момент становитиме 500 нм. Є ймовірність, що новий Z4 не отримає механічної коробки передач, а буде доступний виключно з 8-ступінчастим "автоматом" ZF. Однак, електроннокерований диференціал обмеженого ковзання увійде в стандартне оснащення.
Теги BMW

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: