» » В Мережі з'явився ексклюзивний рендер першого кросовера Lotus.

Новини

В Мережі з'явився ексклюзивний рендер першого кросовера Lotus.

В Мережі з'явився ексклюзивний рендер першого кросовера Lotus.


 Художники видання Motor1, за патентними зображеннями, які були опубліковані в Мережі минулого року, створили ексклюзивний рендер, який дає змогу уявити, яким буде перший кросовер Lotus.

 Як ми вже знаємо, компанія Lotus працює над своїм першим кросовером, який повинен вийти на ринок приблизно через чотири роки. Орієнтований на Porsche Cayenne, кросовер від Lotus візьме найкраще з передових рішень Volvo та Lotus.

 Як можна було очікувати, автомобіль отримає агресивні лінії та "мускулистий" бічний профіль. Це поєднується з масивною решіткою радіатора та великими повітрозабірниками в передньому бампері, що надає кросоверу унікальний і впізнаваний зовнішній вигляд.

 Цікаво, як Lotus буде позиціонувати свій перший кросовер. Є вірогідність того, що автомобіль буде позиціонуватися як спортивний преміальний кросовер, але можна очікувати і акцент на розкішності, головним чином для китайського ринку, де клієнти хочуть "більше розкоші в дорогих автомобілях". А з урахуванням того, що Lotus зараз належить китайській Geely, то цей варіант також має право на життя.

Однією з основних переваг кросовера від Lotus в порівнянні з його конкурентами має бути його вага. Виробник хоче зробити автомобіль "набагато легше", ніж конкуренти, але, звичайно, "він ніколи не буде таким же легким, як Evora". Очікується, що новий кросовер буде вироблятися в Китаї, а не у Великій Британії на заводі компанії в Норфолку.
Теги Lotus

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: