» » Tesla почала наймати працівників на шанхайську Гігафабрику.

Новини

Tesla почала наймати працівників на шанхайську Гігафабрику.

Tesla почала наймати працівників на шанхайську Гігафабрику.
Завод Tesla у Фрімонті, штат Каліфорнія.

 Через кілька тижнів після того, як компанія Tesla анонсувала будівництво Гігафабрики-3 в Шанхаї, компанія розпочала наймати співробітників, повідомляє видання Carscoops. Згідно з оголошення про прийом на роботу на веб-сайті Tesla, в даний компанія хоче заповнити щонайменше 14 вакансій, включаючи архітектурного дизайнера та старшого фінансового менеджера. Більшість посад вимагають щонайменше шести років досвіду.

 Хоча Tesla і шукає місцевих, залишається з'ясувати, як найближчим часом ці співробітники зможуть працювати, оскільки будівництво нової Гігафабрики ще не розпочалося. Раніше виконавчий директор Tesla Ілон Маск заявив, що завод буде коштувати приблизно $2 млрд та підтвердив, що він буде фінансуватися за рахунок місцевих позик.

 Зараз компанії планує почати виробництво перших транспортних засобів на новій Гігафабриці приблизно через два роки після початку будівництва. До того часу, коли завод буде збудований, компанія зможе випускати до 500.000 автомобілів щороку.

 Крім того, компанія може побудувати четверту Гігафабрику, яка буде розташована в Німеччині чи Нідерландах. Хоча остаточне рішення ще не прийнято, вважається, що Маск виступає за Німеччину, оскільки фабрику можуть побудувати біля інженерного підрозділу Tesla в Прюмі.
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: