» » Компанія Infiniti опублікувала тизер концепту електричного родстера, який представлять в Пеббл-Біч.

Новини

Компанія Infiniti опублікувала тизер концепту електричного родстера, який представлять в Пеббл-Біч.

Компанія Infiniti опублікувала тизер концепту електричного родстера, який представлять в Пеббл-Біч.


 Компанія Infiniti опублікувала перший тизер концепту електричного родстера, який покажуть на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч, повідомляє видання Motor1. Родстер стане частиною серії концептів, в яку вже входить електромобіль Prototype 9 і розповідає про новий дизайн компанії Q Inspiration.

 "Новий концепт-кар демонструє шлях розвитку бренду Infiniti, для нас електрифікація - синонім продуктивності: наші електрокари будуть потужними, ефективними і приноситимуть задоволення від водіння. Цей прототип стане фізичним втілення електрифікованого майбутнього", - заявив шеф-дизайнер Infiniti Карім Хабіб.


Infiniti Prototype 9

 Судячи з тизеру концепт-кара, він може стати духовним наступником концепту Prototype 9, який був представлений в серпні 2017 року. Однак, коли попередній родстер володіє дизайном, який відносить нас до 1930-х років, новий, здається, демонструє чіткіші лінії, які вказують на майбутнє.

 Зрозуміло, що електромобілі компанії не виглядатимуть, як концепт, який буде представлений в Пеббл-Біч і концепт Prototype 9. Однак, компанія має намір використати концепт Q Inspiration як основу для електромобіля, який з'явиться в 2021 році. Інформації про силову установку немає, але Infiniti має намір пристосувати автомобіль до китайського ринку, підкреслюючи великий внутрішній простір, який так ціниться в Китаї.
Теги Infiniti

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: