» » SEAT припинить виробництво 3-дверних версій Leon та Mii.

Новини

SEAT припинить виробництво 3-дверних версій Leon та Mii.

SEAT припинить виробництво 3-дверних версій Leon та Mii.


 Компанія SEAT припинить випуск 3-дверних версій хетчбеків Leon та Mii через низький попит на такі автомобілі, повідомляє видання Motor1. Трьохдверні хетчбеки були досить популярним в 1990-х і на початку 2000-х років, але тепер, клієнти набагато більше зацікавлені в більш практичних автомобілях. Наприклад, нове покоління Ford Focus, не буде пропонуватися в 3-дверному виконанні.

 SEAT відмовляється від 3-дверного виконання хетчбека SEAT Leon через надзвичайно низький попит. Іспанський брат Volkswagen Up! - SEAT Mii, а точніше його 3-дверна версія також скасована через низькі продажі. SEAT також не пропонує трьохдверну версію останнього покоління Ibiza.

 Із 3-дверних хетчбеків у Volkswagen Group залишився Skoda Citigo (той самий Volkswagen Up!) і той наближається до кінця свого виробництва, а також два інших трьохдверних хетчбеки. Це нинішнє покоління Volkswagen Golf та Audi A3, але очікується, що вони будуть пропонуватися у 5-дверних виконаннях у наступних поколіннях. За останні два роки Volkswagen також завершив продажі 3-дверних Polo і Scirocco.
Теги SEAT

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: