» » Компанії Mazda, Suzuki і Yamaha звинуватили у неналежному тестуванні продукції.

Новини

Компанії Mazda, Suzuki і Yamaha звинуватили у неналежному тестуванні продукції.

Компанії Mazda, Suzuki і Yamaha звинуватили у неналежному тестуванні продукції.


 Міністерство землі і транспорту Японії звинуватило компанії Mazda, Suzuki і Yamaha в спотворенні даних щодо рівнів шкідливих викидів і витраті пального, повідомляє видання Automotive News.

 За результатами розслідування стало відомо, що внутрішньозаводські тести проводилися "неналежним чином". Так, з червня 2012 року компанія Suzuki провела тестування 12.289 автомобілів на рівні шкідливих викидів та паливну ефективність. З'ясувалося, що близько 50% з цих автомобілів були перевірені неналежним чином.

 Виконавчий директор Suzuki Тосіхіро Сузукі на прес-конференції приніс вибачення у зв'язку з інцидентом і додав, що прикладе максимум зусиль, щоб запобігти повторення цієї ситуації в майбутньому. При цьому представники автовиробника заявили, що не бачать істотних порушень і поки не планують проводити відгуки.

 Міністерство заявило, що виявило порушення в 4% аналогічних перевірок на автомобілях Mazda та 2% перевірок на мотоциклах Yamaha. Yamaha вже підтвердила, що провела невідповідне тестування та вибачилася. В Mazda планують провести прес-конференцію сьогодні.
Теги Mazda Suzuki Yamaha

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: