» » Fiat Chrysler Automobiles завершив виробництво Fiat Punto.

Новини

Fiat Chrysler Automobiles завершив виробництво Fiat Punto.

Fiat Chrysler Automobiles завершив виробництво Fiat Punto.


 Компанія Fiat оголосила про зняття з конвеєра Fiat Punto, який був однією з найстаріших моделей автовиробника, повідомляє видання Motor1. Компанія планує використовувати виробничий простір на своєму заводі в Мельфі, Італія, який звільнять за рахунок зняття з виробництва Punto, щоб почати виробництво кросовера Maserati.

 Punto залишився поза майбутніми планами Fiat Chrysler Automobiles, коли на початку червня, коли тодішній виконавчий директор FCA Серджіо Маркіонне показав план на найближчі п'ять років, який був зосереджений в основному на Alfa Romeo та Jeep.

 Перше покоління Punto, яке сходило з конвеєра у період з 1993 по 1999 рік, було визнано європейським автомобілем року в 1995 році, автомобіль славився своєю практичність та італійським стилем.

 Друге покоління Punto стало на конвеєр наприкінці 1999 року і залишалося у продажу до 2010 року, частково перетинаючись з її наступником. В 2005 році з'явилася нова, набагато більша версія третього покоління, вони спочатку були відокремлені як окремі моделі, новий автомобіль отримав назву Grande Punto, а старий - Classic Punto.

 Punto повернув свою більш звичайну назву в 2012 році після 7 років продажу. Третє покоління Fiat Punto залишалося на ринку 13 років, однак настав час і його виробництво було завершене.

В грудні минулого року стало відомо, що Punto став першим автомобілем, який за результатами краш-тестів Euro NCAP  отримав 0 зірок.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: