» » BMW відкликає 324 тисячі дизельних автомобілів в Європі.

Новини

BMW відкликає 324 тисячі дизельних автомобілів в Європі.

BMW відкликає 324 тисячі дизельних автомобілів в Європі.


 Компанія BMW оголосила про старт сервісної кампанії в рамках якої буде 324.000 дизельних автомобілів на території Європи, повідомляє агентство Reuters. Причиною відкликання став модуль рециркуляції вихлопних газів, який може спричинити займання автомобіля.

 Під відкликання потрапляють автомобілі з 3-Series по 7-Series і та кросовери X3-X6 з чотирициліндровими дизельними двигунами, які зійшли з конвеєра у період з квітня по вересень 2015 року, та автомобілі з шестициліндровими двигунами, які були випущені з липня 2012 року по червень 2015 року.

 Помилковий модуль системи рециркуляції вихлопних газів (EGR) у дизельних автомобілях BMW вже викликав 27 пожеж Південній Кореї цього року, тому компанії раніше вже відкликала 106 тисяч автомобілів. Тепер BMW розпочала сервісну кампанію в Європі, з 324 тисяч автомобілів, 96.300 знаходяться на території Німеччини. Власників проблемних автомобілів додатково повідомлять про необхідність відвідання дилерського центру, де спеціалісти проведуть огляд і за потреби замінять дефектний модуль. Всі роботи будуть виконанні за рахунок компанії BMW.
Теги BMW

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: