» » Нове покоління Porsche 911 помітили на автобані.

Новини

Нове покоління Porsche 911 помітили на автобані.

Нове покоління Porsche 911 помітили на автобані.


 Тестовий мул нового покоління Porsche 911 зняли на відео, коли автомобіль рухався по автобану, відео було опубліковане на YouTube-каналі NIKLAS 97, повідомляє видання Motor1. На відео помітно відкритий люк і активний задній спойлер в центрі якого розташований додатковий індикатор стоп-сигналу. Відео дає змогу побачити, як горять задні світлодіодні ліхтарі.

 Змін всередині автомобіля не видно, але відомо, що в салоні нового 911 відбудуться серйозні оновлення. Аналоговий тахометр залишиться в центрі панелі приладів, а дані від інших приладів тепер будуть виводитися на цифрову панель. Інформаційно-розважальний дисплей буде розташований зверху.

 Силова установка нового 911 залишається загадкою. Він може зберегти існуючий 3.0-літровий бітурбований 6-циліндровий опозитний двигун, але з оновленнями, щоб підвищити потужність. В подальшому з'явиться більш потужна версія Turbo і версія з гібридною силовою установкою.

 Нове покоління 911 може дебютувати вже цієї осені на Паризькому автосалоні, в такому випадку продажі розпочнуться вже в 2019 році.


Теги Porsche

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: