» » Підлітки не змогли викрасти автомобіль через механічну коробку передач.

Новини

Підлітки не змогли викрасти автомобіль через механічну коробку передач.

Підлітки не змогли викрасти автомобіль через механічну коробку передач.


 Механічна коробка передач, як виявляється, є досить ефективною системою захисту від викрадення автомобіля, в Нешвіллі, штат Теннессі двоє крадіїв не змогли викрасти автомобіль з "механікою", повідомляє видання Carscoops. Двоє підлітків - віком від 15 до 17 років, у середу о 18:20 вечора за місцевим часом спробували викрасти автомобіль у жінки, яка в той час знаходилася в ньому.

 За словами поліції, підлітки одночасно відкрили обидві передні двері і почали кричати, щоб жінка виходила з автомобіля, а потім намагалися витягнути її з автомобіля. Однак, жінка почала кричати, щоб привернути увагу інших людей і схопила одного крадія за руку, це злякало підлітків, і вони втекли.

 Проте через годину, вони знову намагалися викрасти автомобіль у жінки, вони схопили ключі від автомобіля і потрапили всередину.

 На щастя, жінка керувала автомобілем з механічною коробкою передач, а викрадачі не мали жодного уявлення, як керувати автомобілем з "механікою". За інформацією поліції, підлітки вийшли з автомобіля "через кілька секунд" і втекли.

Незабаром після цього підлітків було затримано і взято під варту. Обом крадіям загрожує позбавлення волі за спробу пограбування та спробу викрадення транспортного засобу. Це не перший випадок, коли автомобільні викрадачі були зупинені механічною КПП, найімовірніше, він не буде останнім.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: