» » Jaguar Land Rover представить 4 нові моделі та оновить весь модельний ряд до 2024 року.

Новини

Jaguar Land Rover представить 4 нові моделі та оновить весь модельний ряд до 2024 року.

Jaguar Land Rover представить 4 нові моделі та оновить весь модельний ряд до 2024 року.


 Модельний ряд Jaguar Land Rover за останні кілька років розширився новими моделями, такими як E-Pace та Velar, проте розширення, як очікується, продовжуватиметься і в майбутньому, оскільки компанія планує представити чотири нові моделі до 2024 року, повідомляє видання Carscoops.

 Перший - це абсолютно новий Jaguar I-Pace, який був представлений в березні цього року. За I-Pace будут слідувати Land Rover Defender, Jaguar J-Pace і Range Rover Allroad.

 Крім нових моделей, JLR проведе оновлення всього модельного ряду до 2024 року. Range Rover Evoque першим отримає рестайлінгову версію і дебютує наприкінці листопада в рамках Лос-Анджелеського автосалону. Хоча Evoque, як очікується, буде побудований на оновленій версії своєї поточної платформи, у заяві JLR вказується, що всі майбутні моделі будуть побудовані на новій алюмінієвій платформі під назвою Modular Longitudinal Architecture (MLA). Платформа призначена для автомобілів із заднім та повним приводом, а також для гібридних та електричних силових установок.

 Як повідомляється, платформа буде введена в експлуатацію в 2020 році, і вона, як очікується, буде легше, ніж поточна алюмінієва платформа компанії. Нова платформа дебютує на новому Land Rover Defender, після чого буде випущений Jaguar J-Pace в 2020 році і перероблений Range Rover в 2021 році.

 Найменші моделі Jaguar Land Rover - Evoque, Discovery Sport та E-Pace перейдуть на платформу MLA в 2025 році або навіть пізніше. Крім нової платформи в JLR підготують наступне покоління двигунів Ingenium, які, за чутками, включатимуть в себе трициліндрові агрегати та рядні "шістки", які будуть більш ефективними та використовуватимуть електричні турбокомпресори. На жаль, нове покоління двигунів, як повідомляється, позбудеться від V8. Якщо це правда, то це буде трохи розчаруванням для фанатів компанії, оскільки 5.0-літровий V8 був невід'ємною частиною в багатьох автомобілях Jaguar Land Rover.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: