» » В Мережі опублікували фото 10-мільйонного Ford Mustang.

Новини

В Мережі опублікували фото 10-мільйонного Ford Mustang.

В Мережі опублікували фото 10-мільйонного Ford Mustang.


 Користувач Instagram з ніком official_ford_guy опублікував фото білого Ford Mustang, який став 10-мільйонним екземпляром моделі, повідомляє видання Motor1. Офіційне підтвердження від компанії Ford про досягнення цієї цифри очікується в середу.

 10-мільйонним Mustang стала версія GT в комплектації Premium, під капотом автомобіля розташований 5.0-літровий V8, який видає 466 кінських сил і 569 Нм крутного моменту. В парі з двигуном працює 6-ступенева "механіка" або 10-ступінчастий "автомат". Вартість автомобіля в США стартує з позначки $44.855.


Evan J. Smith (@official_ford_guy)Evan J. Smith (@official_ford_guy)


 У список оснащення світлодіодна головна оптика, двозонний клімат-контроль, фонове підсвічування салону, камера заднього виду, а також медіакомплекс Ford SYNC 3 і 9 динаміків. Тим не менш, на фото не видно ніяких спеціальних смуг або чогось іншого, що натякає на особливість. Крім однієї дуже помітної деталі.

 Автомобіль пофарбований в колір Wimbledon White, який недоступний для Ford Mustang 2019 модельного року. Перший проданий Ford Mustang був кабріолетом і також був пофарбований у Wimbledon White. Його не слід плутати з першим роздрібно проданим Mustang, який був моделлю 1965 року і був пофарбований у синій колір.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: