» » Альянс FCA просить заборонити імпорт Mahindra Roxor через схожість з Jeep Willys.

Новини

Альянс FCA просить заборонити імпорт Mahindra Roxor через схожість з Jeep Willys.

Альянс FCA просить заборонити імпорт Mahindra Roxor через схожість з Jeep Willys.


 Альянс Fiat Chrysler Automobiles подав скаргу до Комісії з міжнародної торгівлі США з вимогою заборонити імпорт індійського позашляховика Mahindra Roxor, який схожий на Jeep Willys, повідомляє агентство Bloomberg. У тексті скарги стверджується, що в дизайні Roxor використовуються ключові характеристики фірмового стилю Jeep, а саме - "коробкоподібний кузов, пласкі бічні сторони і задня частина кузова, висота якої знаходиться приблизно на рівні капота".

 Представники FCA впевнені, що автомобілі практично ідентичні, і що Mahindra просто скопіювала дизайн оригінального Jeep, що не далеко від істини, оскільки Mahindra Roxor побудований на базі позашляховика Mahindra Thar, який представляє собою модернізований варіант армійського Willys CJ-3B 1953 року. Крім того, FCA побоюються, що через меншу ціну індійського позашляховика компанія може зазнати серйозних фінансових втрат. Однак і тут є своє "але", справа в тому, що Roxor не призначений для пересування дорогами загального користування, проте може використовуватися в якості туристичного або сільськогосподарського автомобіля.

 Нагадаємо, що автомобіль був представлений для американського ринку в березні цього року. Під капотом Roxor встановлений 2.5-літровий 4-циліндровий турбодизель, який видає 62 кінські сили і 195 Нм крутного моменту. В парі з двигуном працює 5-ступенева механічна КПП.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: