» » Компанія FCA відкличе понад 1 млн пікапів через проблеми із замками.

Новини

Компанія FCA відкличе понад 1 млн пікапів через проблеми із замками.

Компанія FCA відкличе понад 1 млн пікапів через проблеми із замками.


 Компанія Fiat Chrysler Automobiles оголосила про старт сервісної кампанії в рамках якої буде відкликано понад 1 млн пікапів Ram, повідомляє видання Carscoops. Під відкликання потрапляють пікапи Ram 1500, 2500 та 3500, які зійшли з конвеєру у період з 2015 по 2017 рік. В даних пікапах виявили проблему із автоматичними замками заднього відкидного борту та коротшими вантажними платформами, тоді як у автомобілів з ручними замками та довшою платформою даний дефект виключений.

 У Сполучених Штатах Америки буде відкликано 1.1 мільйона пікапів, крім того в Канаді буде відкликано ще 250.000, в Мексиці - майже 20 тисяч, а також 25 тисяч за межами Північної Америки.

 В компанії кажуть, що у вищезгаданих пікапів виникла проблема з "невеликим внутрішнім компонентом, який може з часом зламатися", що може призвести до відкриття багажника на ходу. Ремонт полягатиме в модернізації механізмів блокування задніх дверей. У FCA кажуть, що ця проблема не впливає на нову модель 2019 року, яка оснащена переробленим механізмом заднього борту.

 Власників проблемних пікапів додатково повідомлять про необхідність відвідання дилерського центру, де спеціалістами будуть проведені ремонтні роботи. Всі роботи будуть виконанні за рахунок компанії Fiat Chrysler Automobiles.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: