» » Тюнінг-ательє Hennessey Performance представило Heritage Edition Mustang.

Новини

Тюнінг-ательє Hennessey Performance представило Heritage Edition Mustang.

Тюнінг-ательє Hennessey Performance представило Heritage Edition Mustang.


 Після свого заснування в 1991 році техаське тюнінг-ательє Hennessey Performance модифікувало 10.000 автомобілів, середня потужність яких становить 650 к.с., таким чином ательє поставило клієнта 6.5 мільйонів кінських. Відзначаючи ювілейний 10.000 автомобіль, компанія представила новий Heritage Edition Mustang, який значно перевищує середній показник, оскільки його 5.0-літровий V8 видає 820 кінських сил і 918 Нм крутного моменту, повідомляє видання Motor1.

 Розгін до 96 км/год у цього Mustang займає 3.3 секунди, а його максимальна швидкість перевищує 300 км/год. Дрегову дистанцію в 1/4 милі (402 м) автомобіль проходить за 10.7 секунди на швидкості 212 км/год.

 Hennessey був натхненний GT Heritage Edition при створенні лівреїв для Heritage Edition Mustang, всього буде випущено 19 таких автомобілів, кожен з них має отримає індивідуально пронумеровану панель приладів та брелоки двигуна, а також лист достовірності та навіть особисту подяку від засновника Hennessey Performance Джона Геннессі. Mustang Edition Heritage Edition буде доступний не тільки в США, оскільки тюнер приймає замовлення з усього світу. Спеціалісти ательє встановили на автомобіль потужний нагнітач, спеціальний інтеркулер, вихлопну систему з нержавіючої сталі, гальма Brembo, а також занижену спортивну підвіску, 20-дюймові диски з шинами Michelin Pilot Sport Cup 2.

 Кожен з 19 автомобілів, запланованих на виробництво, буде проходити до 200 пробних миль (322 км), щоб переконатися, що все буде працювати, гарантія на автомобіль становитиме 3 роки або 36.000 миль (57936 км). Hennessey вже приймає замовлення у Сполучених Штатах, де Heritage Edition Mustang коштуватиме від $ 89.950.
Теги Hennessey

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: