» » Ford GT, який не можна продавати, знову виставили на торги.

Новини

Ford GT, який не можна продавати, знову виставили на торги.

Ford GT, який не можна продавати, знову виставили на торги.


 Ford GT, який компанія Ford в минулому році намагалася зняти з торгів аукціонного будинку Mecum, знову виставили на аукціон того самого аукціонного будинку, повідомляє видання Motor Authority. Минулого року, компанія Ford подала позов до суду з проханням заборонити продаж суперкара на аукціоні. Тоді позов був поданий до Mecum і другого власника автомобіля Майкла Флінна.

 В компанії пояснили, що позов був поданий через порушення умов договору, згідно з яким, компанія забороняє перепродавати Ford GT до закінчення дворічного терміну володіння. Крім цього, виробник порахував, що угода може завдати "непоправної шкоди" репутації компанії.

 Оскільки Ford так і не вдалося зупинити першого власника автомобіля Джона Міллера, суддя виніс рішення проти спроб Ford спробувати блокувати другого власника від продажу, оскільки насправді Міллер не підписував угоду з Ford, яка б забороняла продавати суперкара протягом двох років.

 Наразі не відомо, хто третій власник автомобіля, хоча є чутки, це може бути дилерський центр, що пояснює, чому вони хочуть швидко позбутися від цього автомобіля. Як би там не було, аукціонний будинок Mecum із задоволенням виставить автомобіль на торги.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: