» » Компанія Porsche оголосила технічні характеристики Porsche Taycan.

Новини

Компанія Porsche оголосила технічні характеристики Porsche Taycan.

Компанія Porsche оголосила технічні характеристики Porsche Taycan.


 Компанія Porsche оголосила технічні характеристики свого першого серійного електромобіля Porsche Taycan, повідомляє видання Motor1. Porsche Taycan отримає два електродвигуни, які будуть розташовані на обох осях, сумарна потужність силової установки становитиме понад 600 кінських сил. Розгін Taycan до сотні займатиме менше, ніж 3.5 секунди, а на розгін до 200 км/год знадобиться не більше 12 секунд.

 Електромобіль отримає блок літій-іонних батарей, ємність яких не називається, які забезпечать запас ходу на відстань понад 500 кілометрів, хоча цикл випробувань, на якому ґрунтується це число, не зазначено. Можливо, мова йде про цикл WLTP, оскільки старий цикл NEDC буде замінений вже у вересні.

 Taycan отримає швидку зарядку, яка використовуватиме 800-вольтові зарядні пристрої. На таких зарядних станціях за 15 хвилин можна зарядити батареї на 400 км пробігу. Taycan відповідатиме стандарту систем комбінованого заряджання (CCS) в Європі та США, тоді як в Японії та Китаї вона буде дотримуватися місцевих стандартів.
Теги Porsche

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: