» » Британець розігнався до 301 км/год на байку і сів у в'язницю.

Новини

Британець розігнався до 301 км/год на байку і сів у в'язницю.

Британець розігнався до 301 км/год на байку і сів у в'язницю.


 Британського мотоцикліста Адама Кемпіона відправили у в'язницю після того, як він зняв на відео свою поїздку на мотоциклі з найбільшою швидкістю, яка коли-небудь досягнута мотоциклістом на дорогах загального користування у Великій Британії, повідомляє видання Motor1.

 Кемпіон зняв на телефон відео, де видно, як він рухається на швидкості 189 миль/год (304 км/год), крім того з'ясувалося, що мотоцикл був викрадений. 26-річний Кемпіон зізнався у п'яти випадках небезпечного водіння та викрадені байку, за це суддя Королівського суду Ноттінгему засудив Кемпіона до 21 місяця в'язниці.

 Поліція спочатку знайшла кадри, які були пов'язані з викраденням байку, а згодом знайшли відео на комп'ютері Кемпіона, де він розігнався до 189 миль/год.

 Командир поліції округу Ешфілд, інспектор Глен Лонгден заявив: "Нелегальне і небезпечне використання мотоциклів є масовим питанням для наших громад, і хоча це розслідування було надзвичайно складним та зайняв багато часу, результат у суді був задовільним. Я сподіваюся, в'язниця змусить подумати двічі тих, хто вважає за доцільне поставити себе та інших під загрозу, під час небезпечного поводження."

 До цього найшвидшим на дорогах загального користування був Тім Брейді з Герроу, що на півночі Лондона, який визнав, що їхав на Porsche на швидкості 172 миль/год (277 км / год).


Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: