» » Genesis посів перше місце в рейтингу APEAL, який складений агентством J.D. Power.

Новини

Genesis посів перше місце в рейтингу APEAL, який складений агентством J.D. Power.

Genesis посів перше місце в рейтингу APEAL, який складений агентством J.D. Power.


 Американське аналітичне агентство J.D. Power опублікувало традиційний рейтинг автовиробників, продукцією яких найбільше задоволені клієнти. В цьому році рейтинг був складений на основі опитування 68 тисяч покупців нових автомобілів після 90 днів володіння автомобілем. Їм належало оцінити покупку по 77 пунктам - від комфорту та безпеки до паливної ефективності. Загальний рейтинг для кожного виробника розраховувався по 1000-бальною шкалою.

 За даними дослідження APEAL (Automotive Performance, Execution and Layout) найбільше задоволені своєю покупкою власники автомобілів бренду Genesis, який набрав 884 бали з 1000 максимально можливих. Друге місце посіла компанія Porsche з 883 балами. Замикає першу трійку компанія BMW з 863 балами.
 В ТОП-5 потрапили компанії Lincoln і Mercedes-Benz з 861 і 858 балами відповідно. Шосте і сьоме місце за Audi (853 бали) та Volvo (850 балів). Замикають ТОП-10 компанії Jeep (799), Mazda (798) і Mitsubishi (783).

 У минулому році перший рядок рейтингу APEAL займала компанія Porsche з 884 бали, друге місце було за Genesis з оцінкою в 869 балів, а третє місце дісталося BMW, яка отримала 855 балів.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: