» » Uber відновить випробування своїх безпілотників, але в ручному режимі.

Новини

Uber відновить випробування своїх безпілотників, але в ручному режимі.

Uber відновить випробування своїх безпілотників, але в ручному режимі.


 Компанія Uber оголосила про відновлення випробувань своїх безпілотників після смертельного ДТП, яке трапилося в березні цього року, повідомляє видання TechCrunch. Безпілотники Uber повернуться на дороги загального користування в Піттсбурзі, штат Пенсільванія, однак про повноцінне відновлення випробувань наразі не йдеться. Тести будуть проходити в обмеженому режимі з ручним управлінням.

 Тепер за кермом автомобіля буде знаходитися працівник компанії, а на пасажирському місці сидітиме інший працівник Uber, який буде постійно стежити за роботою систем і реєструвати будь-які події. Завдяки чому, інженери Uber хочуть зібрати якомога більше даних про водіння в реальному світі, щоб покращити машинне навчання і підготувати систему до будь-якої ситуації, яка може статися на дорозі. В Uber наголошують, що працівники, які будуть знаходиться в тестових автомобілях пройшли відповідну підготовку.

 Крім того, були внесені деякі нововведення, зокрема, нова система відеоспостереження, яка дозволить стежити за водієм в реальному часі. В компанії Uber хочуть бути впевненими, що водій під час руху безпілотника стежать за дорогою і правильно оцінюють дорожню обстановку. У тому разі, якщо система помітить, що водій відволікся, то пролунає звукове попередження.

 Також компанія Uber активувала штатні системи безпеки Volvo, оскільки в звіті Національної ради з безпеки на транспорті (NTSB) раніше говорилося, що на автомобілі Volvo XC90, який збив велосипедистку, була відключена функція екстреного гальмування. За словами представників Uber, це було зроблено для того, щоб уникнути "непередбачуваної поведінки" автомобіля в безпілотному режимі.
Теги Uber

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: