» » Найшвидший автомобіль в історії McLaren отримав назву.

Новини

Найшвидший автомобіль в історії McLaren отримав назву.

Найшвидший автомобіль в історії McLaren отримав назву.


 Компанія McLaren оприлюднила назву свого майбутнього автомобіля, який дотепер був відомий під назвою BP23 Hyper-GT, повідомляє видання Motor1. Автомобіль отримає назву Speedtail і стане найшвидшим в історії McLaren, перевершивши за швидкістю легендарний McLaren F1, який був найшвидшим автомобілем в світі понад 20 років.

 McLaren Speedtail буде позиціонуватися як ідеологічний наступник F1, зокрема він отримає тримісний салон, як у F1, в якому водійське місце розташується посередині, а два пасажирських будуть розташовані з боків і позаду.

 Автомобіль отримає гібридну силову установку на базі бензинового агрегату, однак більш детальної інформації про неї немає. За попередніми даними, основою гібридної установки стане 4.0-літровий твін-турбо V8 від McLaren 720S. Максимальна швидкість McLaren Speedtail складе 391/год, тоді як максимальна швидкість F1 становить 389 км/год.

 Всього буде випущено 106 екземплярів Speedtail, однак придбати його не вийде, оскільки всі автомобілі вже розпродані за попередніми замовленнями. Виробництво новинки почнеться в кінці наступного року.
 

Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: