» » Серджіо Маркіонне помер у лікарні.

Новини

Серджіо Маркіонне помер у лікарні.

Серджіо Маркіонне помер у лікарні.


 Колишній виконавчий директор альянсу Fiat Chrysler Automobiles та Ferrari Серджіо Маркіонне помер у лікарні в Швейцарії, йому було 66 років, повідомляє агентство Bloomberg. За кілька днів до цього з'явилася інформація, що після планової хірургічної операції стан здоров'я Маркіонне різко погіршився. У зв'язку з чим Маркіонне було відсторонено від виконання обов'язків CEO FCA та Ferrari за станом здоров'я.

 Пізніше адвокат Маркіонне розповів, що під час операції на правому плечі той впав у кому. Лікарі діагностували незворотне руйнування мозку без шансів на відновлення. Причиною ускладнення після операції стала пухлина, виявлена у верхній частині легені.

 Маркіонне став виконавчим директором Fiat у 2004 році і став відомий як трудоголік, якому без засмучення, важко підпорядковувати своїх підлеглих. Серджіо Маркіонне народився в Італії, коли йому було 13 років його сім'я емігрувала до Канади. Харизматичний Маркіонне був відомий своїм чорним вовняним джемпером і рідко був помічений в костюмі та краватці. Він також наполегливо працював, щоб відокремити Ferrari в окрему компанію. Серджіо Маркіонне був постійним відвідувачем гонок Формули 1 і уважно стежив за розвитком команди Ferrari F1.

 "На жаль, те, чого ми боялися, прийшло. Серджіо Маркіонне, людина і друг, пішов. Найкращий спосіб вшанувати його пам'ять полягає в тому, щоб спиратися на спадщину, яку він залишив нам, продовжуючи розвивати людські цінності відповідальності та відкритості, в яких він був найпалкішим чемпіоном. Моя родина і я будемо вічно вдячні за те, що він зробив. Наші думки з Мануель і його синами Алессіо і Тайлером", - заявив Джон Елканн, голова інвестиційної групи Exor та спадкоємець сім'ї Агнеллі.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: