» » 1000-сильний Yenko/SC Stage II Corvette вийде тиражем в 25 одиниць.

Новини

1000-сильний Yenko/SC Stage II Corvette вийде тиражем в 25 одиниць.

1000-сильний Yenko/SC Stage II Corvette вийде тиражем в 25 одиниць.


 Yenko/SC Stage II Corvette побудований на базі Corvette Grand Sport вийде обмеженим тиражем в 25 одиниць, повідомляє видання Carscoops. Під капотом автомобіля встановлений 6.8-літровий LT1 V8, який видає 1000 к.с. Двигун отримав кований сталевий колінчатий вал, а також ковані алюмінієві поршні. Крім того, на двигуні встановлені CNC-портові головки блоків циліндрів, великий корпус дросельної заслінки, модернізована систему вприскування пального, високоякісну вихлопну систему та масивний нагнітач.

 Зміни у стилі досить обмежені, автомобіль отримав бічні смуги та графіку Yenko. У моделі також є шильдик "1000HP" та чотири дифузора, які пофарбовані у Carbon Flash Metallic. Скромні зміни продовжуються в салоні, зокрема логотипи sYc на підголівниках і дверних панелях, а також значок Yenko на кермі. Інші зміни включають індивідуально пронумеровану табличку на центральній консолі та килимки Yenko.

 Автомобіль буде доступний як з механічною, так і з автоматичною коробкою передач. Виробництво буде обмежене до 25 одиниць. Yenko/SC Stage II Corvette буде доступний у кузові купе та кабріолет. Вартість автомобіля стартуватиме з позначки $68.995.
Теги Chevrolet

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: