» » Виробництво кросовера Aston Martin Varekai налагодять в наступному році.

Новини

Виробництво кросовера Aston Martin Varekai налагодять в наступному році.

Виробництво кросовера Aston Martin Varekai налагодять в наступному році.


 Компанія Aston Martin оголосила, що їх перший кросовер стане на конвеєр в 2019 році після завершення будівництва нового складального заводу в Сент-Афані, Південний Уельс, повідомляє видання Motor1.

 Рада директорів компанії нещодавно провела свою першу зустріч на новому об'єкті, який включає в себе три перетворених колишніх ангарів Міністерства оборони. Новий завод створить 750 нових робочих місць для компанії, 150 з них вже наймаються. Після завершення завод приєднається до штаб-квартири Aston Martin Gaydon та Newport Pagnell як виробничі потужності компанії.

 "Ми дуже в захваті від прогресу, досягнутого в Сент-Афані. Команда зробила фантастичну роботу по просуванню об'єкта, і я неймовірно пишався тим, що очолював перше засідання правління на новому заводі. Уельс має давню історію інженерної досконалості, і Рада директорів дуже рада тому, що вона буде відігравати таку важливу роль у розробці Aston Martin", - заявив CEO Aston Martin Енді Палмер.

 Згідно з повідомленнями, кросовер від Aston Martin буде називатися Varekai, похідним від ромського слова "скрізь", яке підходить для кросовера. Новий автомобіль отримає різноманітні силові установки, включаючи V8 та V12 від Mercedes-AMG, а також гібридну силову установку, яка буде використовуватися в нещодавно представленому AMG GT 4-Door Coupe.
Теги Aston Martin

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: