» » Компанія Mercedes-Benz показала тизер седану A-Class для глобального ринку.

Новини

Компанія Mercedes-Benz показала тизер седану A-Class для глобального ринку.

Компанія Mercedes-Benz показала тизер седану A-Class для глобального ринку.


 Компанія Mercedes-Benz опублікувала тизер A-Class нового покоління в кузові седан, який призначений для глобального ринку, повідомляє видання Motor1. Компанію акцентувала особливу увагу на аеродинамічній ефективності седана, котрий буде мати коефіцієнт опору 0.22, для хетчбека цей показник становитиме 0.25.

 Щоб досягти такої аеродинаміки інженери Mercedes-Benz використовували комп'ютерне моделювання, множинні цикли обчислень, а також провели безліч тестів в аеродинамічній трубі на заводі в Зіндельфінгені. У седана A-Class була значно скорочена площа передньої частини, повністю закрито днище і ущільнені стики кузовних панелей і головної оптики. У деяких країнах, автомобіль буде доступний з додатковою двостінною системою затвора, розташованою позаду решітки радіатора для зменшення кількості потоку повітря, що проходить через відсік двигуна.

 Виробництво седану буде налагоджене на заводі в місті Раштат, Німеччина та на заводі в Агуаскальєнтесі, Мексика. Продажі седану Mercedes-Benz A-Class повинні початися до кінця цього року.
Теги Mercedes-Benz

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: