» » З 2020 року Детройтський автосалон змінить дату проведення.

Новини

З 2020 року Детройтський автосалон змінить дату проведення.

З 2020 року Детройтський автосалон змінить дату проведення.


 Організатори Детройтського автосалону офіційно підтвердили інформацію про перенесення дати проведення шоу, повідомляє видання Motor1. В наступному році автосалон традиційно пройде в січні, а з 2020 року дата проведення буде перенесена на червень. Це означає, що захід більше не буде конфліктувати з Виставкою споживчої електроніки (CES), який починає все більше і більше фокусуватися на автомобільних технологіях.

 Крім того, автовиробники зможуть економити гроші, оскільки їм не доведеться сплачувати за понаднормовий час у напруженому сезоні святкових днів (День подяки, Різдво та Новий рік), що дозволить заощадити до 30-40%. Люди, які організовують Детройтський автосалон, прекрасно розуміють, що автовиробники починають відходити від традиційних автосалонів, на користь створення своїх власних заходів для показу автомобілів, і тому вони планують реагувати, переналаштувавши шоу, щоб зробити його більш привабливим.

 Перенесення дати проведення на червень відкриє велику кількість можливостей для активних дій на відкритому повітрі, що включатиме динамічний дебют автомобіля, схожий на Фестиваль швидкості в Гудвуді. Там також будуть різноманітні офф-роудні змагання, можливість спробувати автономний транспорт, а також атракціони та керування різними транспортними засобами.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: