» » Серджіо Маркіонне покинув пост виконавчого директора FCA через проблеми зі здоров'ям.

Новини

Серджіо Маркіонне покинув пост виконавчого директора FCA через проблеми зі здоров'ям.

Серджіо Маркіонне покинув пост виконавчого директора FCA через проблеми зі здоров'ям.


 Виконавчий директор Fiat Chrysler Automobiles Серджіо Маркіонне пішов з поста через погіршення стана здоров'я у зв'язку з ускладненнями після операції, повідомляє видання Carscoops з посиланням на представників альянсу FCA. Т.в.о. виконавчого директора альянсу став Майк Манлі. Однак, рада директорів FCA має намір зробити його наступним виконавчим директором компанії. Це відбудеться на наступній нараді акціонерів, яка буде проведена найближчими днями.

 У заяві Джон Елканн, голова інвестиційної групи Exor та спадкоємець сім'ї Агнеллі, сказав: "Я був глибоко засмучений, коли дізнався про стан здоров'я Серджіо. Це ситуація, яка була немислима кілька годин тому, і така, що залишає нас з реальним почуттям несправедливості. Це було перевагою мати Серджіо на моїй стороні протягом всіх цих років".

 Елканн та Маркіонне тісно співпрацювали протягом останніх 14 років. Він зазначив, що вони "прожили успіхи та труднощі" і протягом цього часу випробували "унікальні і неповторні моменти, як особисті, так і професійні".

 Крім того, Маркіонне був головою та виконавчим директором Ferrari, італійський автовиробник також підтвердив, що Серджіо Маркіонне не зможе повернутися на роботу. Як наслідок, рада директорів Ferrari запропонує на посаду голови Ferrari Джона Елканна і запропонує Луїса Камілері на посаду виконавчого директора Ferrari. Це відбудеться на на наступних зборах акціонерів компанії.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: