» » Компанія Aston Martin представила концепт компактного літака.

Новини

Компанія Aston Martin представила концепт компактного літака.

Компанія Aston Martin представила концепт компактного літака.


 Компанія Aston Martin в рамках авіасалону у Фарнборо, який проходить в ці дні, представила концепт компактного літака з вертикальним зльотом, повідомляє видання Carscoops. Концепт отримав назву Volante Vision Concept і був створений у співпраці з Rolls-Royce і університетом Кренфілда та Cranfield Aerospace Solutions.

 Концепт Volante Vision має набагато більш привабливий і гладкий дизайн, ніж інші приватні літальні апарати. Концепт отримав два гвинти спереду для горизонтального польоту та великий центральний гвинт для забезпечення вертикального зльоту.
 Говорячи про концепт, виконавчий директор Aston Martin Енді Палмер заявив, що літальні апарати відіграють важливу роль у зменшенні заторів.

 "Зі збільшенням населення у містах продовжують зростати і затори. Нам потрібно шукати альтернативні рішення, щоб зменшити затори, скоротити забруднення та підвищити мобільність. Авіаційні поїздки стануть найважливішою частиною у майбутньому транспортування, а концепт Volante Vision - це остаточне рішення для мобільних розваг.

 Люди завжди витрачали в середньому одну годину їзди на роботу та з роботи. Відстань, в якій ми живемо від нашого робочого місця, визначається за наявними способами транспортування.

 Концепт Volante Vision дозволить нам подорожувати далі, тобто ми можемо жити далі від того місця, де ми працюємо. Міста зростатимуть, а міста, які сьогодні знаходяться занадто далеко від міст для комутації, стануть передмістями" , - заявив Енді Палмер.
Теги Aston Martin

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: