» » В Мережі з'явилося відео з Tesla Model 3 Perfomance.

Новини

В Мережі з'явилося відео з Tesla Model 3 Perfomance.

В Мережі з'явилося відео з Tesla Model 3 Perfomance.


 Ютубер Марк Бентон наткнувся на червоний Tesla Model 3 Perfomance в Буена-Парк, штат Каліфорнія та виклав відео на свій YouTube-канал, повідомляє видання InsideEVs. Ймовірно, це перше відео Model 3 "в дикій природі". Звичайно, він ще не в руках власника та не рухається по дорозі. Тим не менш, він трохи відрізняється від того, що сходить з конвеєра Tesla.

 Компанія Tesla вже підтвердила інформацію про те, що 90 седанів Model 3 Performance вже відправилися по дилерських центрах у всій країні, ці електромобілі будуть використовуватися для тест-драйвів.

 Вартість базової версії Tesla Model 3 Performance починається з $64.000 доларів. Однак, якщо додати білі крісла за $1500, преміальну фарбу за $1500 та пакет Performance Package за $5000, вартість автомобіля становиме $72.000, що на $6000 менше, ніж спочатку писав Ілон Маск у своєму
Twitter. Також можна замовити опцію Enhanced Autopilot (розширений автопілот) та функцію Full Self-Driving (повне автономне управління), що обійдеться у $5000 та $3000 відповідно.


"Вартість з усіма опціями, колесами, фарбою (окрім автопілоту) становитиме $78.000. Приблизно так само, як BMW M3, але на 15% швидше і з кращою керованістю. Виграє щось у своєму класі на треку."

Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: